PROJEKT MIESZKANIA - ŁÓDŹ STARE POLESIE

Projekt mieszkania o powierzchni nieprzekraczającej 45m2 miał na celu stworzenie przytulnego a jednocześnie minimalistycznego lokum dla świeżo upieczonego małżeństwa.

PROJEKT KAWALERKI - WARSZAWA STARY ŻOLIBORZ

Projekt kawalerki o łącznej powierzchni 39m2 miał na celu wydzielenie części kuchenno-jadalnianej, wypoczynkowej oraz sypialnej. Projekt jest dla młodego mężczyzny, ceniącego  funkcjonalność oraz prostotę. 

PROJEKT MIESZKANIA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WIERZEJE

Projekt mieszkania o łącznej powierzchni 76m2 dla małżeństwa lubiącego jasne wnętrza
i mocne akcenty. Calość utrzymana w lekko skandynawskim stylu.

PROJEKT SZEREGOWCA- GDANSK BANINO

Projekt domu o łącznej powierzchni 114m2.którego  głównym założeniem było otworzenie kuchni i przeprojektowanie jej na aneks kuchenny z hokerami. Proste wnętrze w stonowanej,ciemnej kolorystyce zostało przełamane dużą ilością drewna oraz kolorowymi zdjęciami autorstwa Kim'a Keever'a.

PROJEKT MIESZKANIA-ŁÓDŹ STARE POLESIE II

To już drugi projekt mieszkania na osiedlu apartamentowców na Starym Polesiu. Tym razem jest to lokal o łącznej powierzchni 79m2 wraz z balkonem z widokiem na dziedziniec kompleksu. Głównym założeniem projektowym było wydzielenie strefy kuchenno-jadalnianej bez zamykania jej ścianami. Projekt dla młodej pary ceniącej nowoczesne formy i stonowaną kolorystykę.

PROJEKT MIESZKANIA-ŁÓDŹ ZDROWIE

Jest to apartament o powierzchni 63m2 zlokalizowany w Łodzi, na Zdrowiu. Wnętrze wymagające,ze względu na nietypowy zastany układ funkcjonalny. Projekt dla mężczyzny, fana czerwonej cegły :).

PROJEKT KAWALERKI-WARSZAWA MURANÓW

Nasz najodważniejszy dotychczas projekt - kawalerka o podwyższonym standardzie i powierzchni 32m2 na krótkoterminowy wynajem w Warszawie. Najważniesze było dla nas uzyskanie przestrzeni,która swoją formą zdecydowanie wyróżni się na tle konkurencji.

PROJEKT MIESZKANIA- GDAŃSK MORENA

Projekt mieszkania na wynajem o łącznej powierzchni 38m2 w Gdańsku. Głównym celem projektu było wydzielenie aneksu kuchennego oraz strefy dziennej wraz z zaadaptowaniem rażących uskoków na ścianie nośnej salonu. Przestrzeń jest ciepła i przutulna za sprawą naturalnego drewna na posadzce, zaakcentowana kolorem oraz mocnym wzorem na ścianie z TV.

PROJEKT APARTAMENTU- WARSZAWA MARYMONT

Projekt wnętrza mieszkalnego o powierzchni 79m2 wraz z 60m2 ogrodu w nowoczesnym apartamentowcu w Warszawie. Głównym założeniem projektu było zaaranżowanie otwartej
kuchni z wyspą z hokerami oraz rozkładanym stołem jadalnianym. Wnętrze jest minimalistyczne ale stylowe dzięki jodełce francuskiej na posadzce oraz szarym marmurze na blatach kuchennych. 

PROJEKT KAWALERKI- WROCŁAW NADODRZE

Projekt lokalu przeznaczony na krótkoterminowy wynajem o łącznej powierzchni 29m2 zlokalizowany we Wrocławiu jako część inwestycji Bulwary Książęce. Głównym założeniem projektu było wydzielenie części sypialnej. Ciepłe,stonowane kolory zostały zaakcentowane mocną, czarno-białą tapetą.

PROJEKT MIESZKANIA - WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Projekt wnętrza mieszkania o łącznej powierzchni 54m2 zlokalizowane w inwestycji Niska Residence w Warszawie. Na tej przestrzeni znajduje się salon (oddzielony od korytarza listwami z lakierowanego mdf), otwarta kuchnia z jadalnią, sypialnia oraz łazienka. Całość została zaprojektowana w jasnej,uniwersalnej kolorystyce z zastosowaniem mocniejszych,grafitowych detali. 

PROJEKT MIESZKANIA - POZNAŃ SUCHY LAS

Projekt wnętrza mieszkania o łącznej powierzchni 70m2 zlokalizowane w inwestycji Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie. Motywem dominującym jest ciepłe naturalne drewno,które przełamane zostało wzorami roslinnymi oraz czernią. 

PROJEKT APARTAMENTU - WARSZAWA ŻOLIBORZ

Projekt wnętrza apartamentu o powierzchni 70m2 w Warszawie to połączenie typowego dla nas minimalizmu ze stonowaną elegancją. Starając się sprostać wymogom inwestorów dodaliśmy do naszej palety materiałowej  miedź, złoto oraz welur. Realizacja przewidziana na styczeń 2018.

PROJEKT DOMU - ŁÓDŹ ZŁOTNO

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego o powierzchni 130m2 to minimalistyczne ale przytulne wnętrze. Dominującymi materiałami są naturalne drewno oraz kamień. Stonowana kolorystyka w odcieniach szarości jest przełamana mocniejszymi,grafitowymi akcentami. 

PROJEKT APARTAMENTU - WARSZAWA

KOLONIA SIELCE

Projekt wnętrza apartamentu o łącznej powierzchni 110m2 to połączenie klasyki z nowoczesnością. Dominująca drewniana jodełka na posadzce i mocne wzory kamienia na ścianach nadają wnętrzu charakterystyczny klimat. 
Projekt wnętrza mieszkania o łącznej powierzchni 65m2 to nasz kolejny projekt o charakterze nowoczesnym ale z nawiązaniem do klasyki. Marmur, jodełka oraz oświetlenie dekoracyjne to elementy, które przełamują prostotę i minimalizm.

PROJEKT MIESZKANIA - WARSZAWA

URSUS

Zabrakło Ci pomysłów na urządzenie mieszkania?

My mamy mnóstwo.