Poznajmy się

DARIA WIERGOWSKA

ARCHITEKT - WŁAŚCICIEL

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łodzkiej. Pracownię HATCH STUDIO założyła w 2016 roku wcześniej zdobywając doświadczenie pracując w biurach w Łodzi, Warszawie oraz Londynie. W projektowaniu miłośniczka naturalnych materiałów i dużej ilości roślinności. Nie bojąca się wyzwań i nietypowych połączeń. Prywatnie uwielbia podróżować i przeznacza na to każdą wolną chwilę.

MICHALINA MUSIELAK

ARCHITEKT

Absolwentka Politechniki Łódzkiej kierunku Architektura. Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem oraz z dbałością o każdy detal. Wykonując wizualizacje dąży do fotorealizmu oraz jak najlepszej jakości prezentacji projektu. Prywatnie jest entuzjastką roślin, a swój wolny czas lubi spędzać aktywnie.

NIKABUZKO

ARCHITEKT, GRAFIK

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Architektura Wnętrz w prywatnej szkole WSSiP w Łodzi. Lauretka i zwyciężczyni wielu konkursów w dziedzinie grafiki komputerowej. Swój wolny czas poświęca stałemu rozwojowi w sferze wizualizacji wnętrz oraz nauce języków obcych , których zna już 5. W projektowaniu najbardziej ceni prostotę form, czystą – oddychającą przestrzeń.

 

PORTFOLIO

SPRAWDŹ NASZE PROJEKTY

Portfolio